ODPŁATNOŚĆ ZA PRZEDSZKOLE

Przedszkole realizuje bezpłatną

5-cio godzinną​ podstawę programową

w godzinach: od 8.00 do 13.00

Przedszkole umożliwia odpłatne korzystanie z opieki w czasie przekraczającym realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego w postaci zajęć świadczonych przez nauczycieli, w czasie funkcjonowania przedszkola przekraczających czas i zakres realizacji obowiązującej podstawy programowej.

Opłata za korzystanie z opieki w czasie przekraczającym realizowanie bezpłatnej podstawy programowej wynosi:

GODZINY POBYTU DZIECKA

Opłaty za wyżywienie:

RODZAJ POSIŁKU

OPŁATA

Śniadanie

Opłata za 2 posiłki – 8.00 zł

Opłata za 3 posiłki –

10.00 zł

Obiad

Podwieczorek

Odpłatności proszę dokonywać przelewem na konto nr

32 8470 0001 2001 0046 6994 0005

do 15-tego dnia każdego miesiąca.