Międzynarodowy Dzień Ziemi- Olimpiada Ekologiczna”

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi w Przedszkolu nr 3 w Pszowie 28 kwietnia została zorganizowana „Olimpiada Ekologiczna”. Był to dzień w kolorze zielonym. Odbył się konkurs wiedzy ekologicznej, każda grupa przedszkolna wyłoniła trójkę kandydatów  do każdej konkurencji: układanie puzzli, odgłosy przyrody, quiz ekologiczny,  sortowanie śmieci. Widownia zawzięcie kibicowała swoim rówieśnikom. Wszyscy startujący w konkursie świetnie poradzili sobie z zadaniami i zdobyli dla swoich grup piękne zabawki. Reszta dnia przebiegła na wspaniałych zabawach z ekologią w tle.