WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu i na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego przedszkola. Dzieci śpiewały piosenki i recytowały wiersze przygotowane specjalnie dla tego wspaniałego gościa. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie wszystkim przedszkolakom osobiście wręczył paczki. Oczekiwana cały rok wizyta Świętego Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym maluchom wiele radości. Cieszymy się, że Święty Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku. Wizyta wyjątkowego gościa wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy Święty Mikołaju!

BIESIADA

18.12.2024r. w pszowskim MOKU odbyła się wyjątkowa biesiada zorganizowana przez nasze Przedszkole nr 3 w Pszowie Bajtlowo Kraina przy „Annie”, w związku z wcześniejszą uroczystością nadania imienia. Kameralne nadanie imienia odbyło się 27 października w budynku naszego przedszkola. Wśród zaproszonych gości byli m.in. włodarze miasta, jak również dwaj ostatni dyrektorzy KWK Anna, którzy nie kryli wzruszenia z upamiętnienia zakładu w nazwie placówki. Nazwa przedszkola została wyłoniona w drodze konkursu. Impreza w MOKU zgromadziła rodziców, dziadków i rodziny wszystkich naszych przedszkolaków. Występy zachwyciły publiczność. Podczas biesiady wystąpił zespół MBand oraz przedszkolaki i nauczyciele. Na scenie można było także zobaczyć maskotki naszego przedszkola Anię i Leona.  Balladę o Bajtlowej Krainie przy "Annie", która została wykonana podczas biesiady, napisał Marek Fibic. Biesiada zostanie z pewnością na długo w naszej pamięci.

WIGILIJKA

Dnia 22.12.2023r. od samego rana w naszym przedszkolu  można było wyczuć podniosły nastrój.  Przedszkolaki przybyły do przedszkola odświętnie ubrane. Na salach rozbrzmiewały świąteczne piosenki i kolędy tworząc niepowtarzalną atmosferę. Przy odświętnych stołach  łamaliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie życzenia. W takim dniu nie mogło zabraknąć prezentów, które dzieci znalazły pod choinką i rozpakowały z wielką radością. Spędziliśmy miło czas, w świątecznej atmosferze.