TEATRZYK

Dnia 18.10.23r. do naszego przedszkola zawitały teatr Skarbki Śląskie z przedstawieniem „O Skarbniku z głębokiej Kopalni”.  W czasie przedstawienia dzieci miały okazję poznania gwary śląskiej, zobaczyły też dawne stroje oraz sprzęt używany w domach. Sztuka bardzo podobała się młodym widzom.

BAJTLOWO KRAINA PRZY "ANNIE"

27  października w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość nadania imienia, odtąd nazwa naszego przedszkola brzmi Bajtlowo Kraina przy „Annie”. Wszystkich przybyłych gości powitały nasze koleżanki w strojach śląskich oraz maskotki przedszkola Ania i Leon. Odsłonięto urzędową tablicę z nazwą przedszkola oraz logo. Wspaniale przygotowane występy artystyczne uświetniły ten dzień. Zaproszenie gości otrzymali statuetki upamiętniające to wyjątkowe wydarzenie.